Main menu

Progres

Szanowni Państwo,

tenis jest moją największą miłością i pasją, której poświęciłem ponad 30 lat swojego życia. Trenowanie go i nauczanie wciąż sprawia mi nieopisaną radość i satysfakcję. Swoje umiejętności jako trener i zawodnik zdobywałem zarówno w kraju, jak i za granicą – m.in w lidze niemieckiej. Obecnie mogę pochwalić się niemieckimi licencjami DTB trenera „B Klasy” i „C Klasy” tenisa wyczynowego oraz tytułami Mistrza Polski w Tenisie Ziemnym seniorów starszych w singla w latach 2003–2006.

Tenis ziemny stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie piękna i reprezentacyjności z wysiłkiem fizycznym, który angażuje wszystkie partie mięśniowe. Sport ten jest nie tylko źródłem energii, satysfakcji i radości, ale potrafi również kształtować charakter i uczyć samodyscypliny od najmłodszych lat. Ponadto, oprócz wyczynowego charakteru, stanowi również niezwykle przyjemną formę spędzania wolnego czasu ze znajomymi, a także wpływa na poprawę kondycji i pozbycie się zbędnych kilogramów.

Od 2002 roku jestem prezesem Klubu Tenisa Ziemnego „Progres” we Wrocławiu. Dumą napawa mnie możliwość stwierdzenia, że przez minione lata udało nam się stworzyć mikrospołeczność ludzi w różnym wieku, o różnych aspiracjach i charakterach, których połączyła miłość do tenisa ziemnego.

Zapraszam do zapisywania się na zajęcia w naszej wrocławskiej szkole tenisa, dzięki którym przekonają się Państwo, jak pasjonująca jest nauka tego sportu.

Serdecznie zapraszam na lekcje tenisa!

Dr Krzysztof Czubak – trener tenisa ziemnego, prezes Klubu Tenisa Ziemnego „Progres” we Wrocławiu.